שמועה: האם זהו השעון החכם אשר גוגל תציג בI/O?


פורסם ב 26/02/2014 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

שמועה על שעון חכם מבית גוגל אשר יצטרף לקטגורית הנקסוסים קיימת כבר תקופה ארוכה ברשת. בשבוע שעבר אתר AndroidPolice הביא דיווח ממקור אמין בחברה שהשעון כבר מסתובב על מס' עובדי גוגל והוא מתוצרת LG ושהתכנון של גוגל הוא להשיק אותו בכנס המפתחים Google I/O שיערך ב25-26 ליוני השנה.
הבוקר פירסם האתר מידע נוסף לגבי השעון אשר יהיה מתוצרת LG, ויקרא Google Watch (שם קוד GEM), ואכן יכנס אל תוך קטגורית הנקסוס של גוגל.
כפי שניתן לראות בתמונות, השעון יהיה מרובע מפלאסטיק, בעל שתי לחצנים שני לחצנים בקדמת המכשיר בחלקו העליון. בנוסף לשעון יש כפתור חזרה מנגד ללוגו של מוטורולה.
על מקשי השמע (לפחות ככה זה נראה), ניתן למצוא שני איקונים – הראשון איש רץ והשני מיקרופון (מה שמחזק את ההשערה כי גוגל תשלב את Google Now בצורה דומיננטית בשעון).
אם זה לא מספיק, מוטורולה צייצה בחשבון הטוויטר שלה אתמול כי החברה מתכננת להשיק עוד השנה שעון חכם שיתמקד בסטייל וחיי סוללה.

שרטוט המתאר את השעון

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. הקץ לשמועות: LG חופשת שעון חכם בשיתוף גוגל | iAndroid – האנדרואיד של גוגל – בעברית !
    18/03/2014 בשעה 19:55

    […] שמועה: האם זהו השעון החכם אשר גוגל תציג בI/O? […]

השאר תגובה