סמסונג: Galaxy S5 באפריל הקרוב…עם סורק רישתית?


פורסם ב 09/01/2014 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

בראיון אשר נתן בכיר בסמסונג לי ינג היי (Lee Young-hee), סיפר לי על תוכניות סמסונג לעתיד וציין "אנו מכריזים על מכשירי הדגל שלנו בחציון הראשון של השנה, בסביבות מרץ-אפריל. ואנחנו עדיין מתכננים להשיק בזמן הזה. כאשר נכריז על הS5 שלנו, תוכלו לצפות גם לGalaxy Gear מחודש ובעיצוב משופר".
המכירות של מכשיר הS4 הדרדרו מאז השקתו של מכשיר האייפון 5S בספטמבר האחרון, "אנשים רבים פאנטים לגבי זיהוי על ידי העין, ואנחנו חוקרים את הנושא, אך לא נוכל להבטיח שנראה סורק כזה במכשיר הS5.", סמסונג תיהיה חייבת להחזיר תשובה לטכנולוגית סרקת האצבע של המתחרה הגדולה ביותר שלה אפל, כאשר משתמשים רבים של החברה פוזלים לכיוון מכשירי ה5S בגלל טכנולוגית זיהוי האצבע.
אימות נוסף לטכנולוגית זיהוי העיניים של סמסונג הגיע מאתר ZDNet Korea, הידוע באמינותו, ומראה על כך שסמסונג אכן סיימה את פיתוח טכנולוגית סירקת הרישתית לאחר שרכשה חברה המתמחה בתחום זה על מנת לקדם את הפיתוח.
עוד מוסיף לי, כי אחת הסיבות שמכשיר הS4 לא הצליח כפי שציפו בחברה הוא שהוא דומה מידי מבחינה עיצובית למכשיר הS3 מכשיר הדגל הקודם של החברה. "כאשר עברנו מS3 אל S4, זה נכון שהמשתמש לא ממש הרגיש הבדל בין שני המכשירים מבחינה פיזית. אז ההשפעה על השוק לא הייתה כ"כ גדולה. לS5 חזרנו אל הבסיס. השינוי יהיה בעיקר במסך ובתחושה של הכיסוי האחורי."

על פי אנליסטים, שוק המכשור הלביש צפוי להגיע למחזור של 30 מליארד דולר עד לשנת 2018, וסמסונג רוצה לקחת חלק גם בשוק זה ולקדם את המכירות בו. "סמסונג תנסה לקדם את המכירות על ידי הוספת פונקציות של בדיקת קלוריות, ניטור הלב ובדיקת לחץ דם. פונקציות בריאותיות יקחו חלק משמעותי יותר במכשור הלביש, ואנו רואים את הפוטנציאל הטמון בשוק זה" מוסיף לי.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

4 Comments

 1. liorw
  09/01/2014 בשעה 23:46

  הגיע הזמן ש " הענק הירוק " (סמסונג+אנדרואיד) יקרוס
  חלאס עם המכשירים המעאפנים,עם הלאגים, עם FOTA גרוע
  במקום שטויות שיתמקדו בעדכוני גרסאות
  במכשירים שבאמת רצים מהר, ולא צריך 5000 ליבות,צריך מע' הפעלה נורמאלית
  אני בחיים לא קונה יותר סמסונג (נפרדתי מה S2 לא מזמן לטובת N5 )

 2. mrchao
  10/01/2014 בשעה 19:17

  האמת שאני מרוצה מהאס 2 שלי,
  אבל מאז כל הסיפור של KNOX, אני לא מתקרב לסמסונג אפילו בחלום.

 3. oriisr
  oriisr
  11/01/2014 בשעה 16:45

  אין סוף לחידושים 🙂

 4. avi109
  22/01/2014 בשעה 23:04

  כל אחד מעתיק מהשני, אין לזה סוף חח

השאר תגובה