סיכום האירוע: מה חדש בגוגל+?


פורסם ב 30/10/2013 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

תמונות: phandroid

איפשהו בין הציפיה למכשיר הנקסוס החדש לבין הציפיה לגרסאת האנדאודיד הבאה, גוגל זימנה אתמול לאירוע מיוחד הקשור לגוגל+ אשר שודר גם בלייב ביוטיוב ובו חשפה את העתיד של הרשת החברתית שלה. אז מה חדש?

Snapseed
גוגל ממשיכה להשקיע באפליקצית Snapseed המאפשרת למשתמשים אין ספור אפשרויות עריכת תמונות (אגב מומלצת ביותר), מה שמיוחד באפליקציה הזאת היא יכולת הHDR המתקדמות שלה – בעזרת האפליקציה לא נצטרך לצלם 3 תמונות (בהירה, חשוכה, רגילה) על מנת לקבל תמונה HDR אלא נצלם תמונה אחת והתוכנה תדע לערוך ולחשב על מנת להביא לכם תמונת HDR מעולה לא פחות, ויש אומרים אף יותר.
כמובן שאופציה זו מעכשיו תיהיה קיימת גם בעורך התמונות של גוגל+.
עדכונים לAuto Awesome-
את הAuto Awesome הכרנו כבר בהכרזה הקודמת על החידושים בגוגל+, והפעם גוגל הביאו לנו כלים חזקים ושימושים אף יותר, אותם נוכל להחיל על תמונות בחשבון הגוגל+ שלנו-

Enhance
בעבר היינו מעלים תמונה ומחילים אליה את אפקט הEnhance של גוגל, לא היה לנו יותר מידי משחקים וקיוונו שהוא יעשה את העבודה. אך החל מהעדכון הקרוב נוכל "לשחק" עם רמת הגבוההים והנמוכים ונוכל להתאים את הEnhance לעיצוב המיוחד אשר נרצה.


Action
זה לא חדש שגוגל+ יודע לזהות תמונות זהות ולהפוך אותך אל תמונת GIF מונפשת, אך עכשיו גוגל לוקחת את האופציה צעד אחד קדימה- בדומה לפונקציה אשר ראינו במכשיר הGalaxy S4, כאשר נצלם רצף של תמונות זהות של אובייקט בתזוזה (לדוגמא רוכב סקייטבורד) גוגל+ יחבר את התזוזה לתמונה אחת מדהימה של האובייקט שזז  בתמונה אחת.

Eraser
אחד הפונקציות המדהימות ביותר שנחשפו אתמול, בעזרת המחיקון נוכל למחוק דברים לא רצוים מהתמונה שלנו בעזרת רצף של תמונות.
לדוגמא- כאשר נצלם זוג מחובק ואנשים ומשיכו לזוז ברקע, או לחצות את המצלמה בעזרת רצף התמונות גוגל+ יתמקד על הזוג (האוביקט שבחרנו) ובעזרת שאר התמונות יחשב את החלקים המפריעים, יסיר וישלים את התמונה לתמונה מושלמת.


Movies
גוגל הבחינה בגדילה בכמות הוידיאוים הקצרים אשר רצים ברשת, אשר נהפכו פופלארים יותר ויותר בעזרת אפליקציות כמו Vine וInstagram, וגם היא רוצה לקחת חלק מהעוגה הזאת- בעזרת עורך התמונות של גוגל+ נוכל לאחד את התמונות שלנו לכדי סרטון קצרצר – ניתן לעריכה- נוכל להוסיף מוזיקה, תמונות ווידיאו נוסף וגוגל+ תדאג לעשות את שאר העבודה.

Movies בפעולה.

עדכון לא פחות חשוב- החל מהיום ניתן להפוך את כתובת פרופיל הגוגל+ שלכם אל כתובת אמיתית, לדוגמא:

https://plus.google.com/+EladLeev

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. barina
    30/10/2013 בשעה 18:53

    איך באמת משנים את הכתובת? לא מוצא בהגדרות פשוט…

השאר תגובה