נקסוס 5: סרטון חדש והדלפה


פורסם ב 13/10/2013 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

אנו עומדים ימים אחרונים לפני אירוע ההשקה של הנקסוס 5 וגרסאת האנדרואיד החדשה KitKat 4.4, וככל שזמן מתקרב יותר ויותר הדלפות יוצאת לעולם.

ההדלפה האחרונה מתארת ככל הנראה את אחד מאבי הטיפוס של הנקסוס 5 אשר מריצה KeyLimePie (ככל הנראה עוד לפני שעודכן), ומביאה לנו סרטון בו נראה המכשיר בבירור מירבי.

הגרסא הנראת בסרטון ככל הנראה אינה עודכנה עדיין, ואינה מציגה כמה מהדברים אשר עתידים להכנס למערכת ההפעלה כמו ה Google Experience עליו נדבר בהמשך.

Google Experience-

שמועה נוספת אשר צצה בימים האחרונים מביאה לנו עדכון חדש למערכת ההפעלה הבאה – החל מהגרסא הבאה יכלל במערכת גם לאנ'צר מובנה מבית גוגל אשר יקרא Google Experience. צעד אשר יעיד על כוונה של גוגל להפיץ את חווית הסטוק למכשירים נוספים – בדומה למה שעשו עם הGoogle Edition.

השם של החבילה הנוכחי הינו com.android.launcher.  והשם חבילה של הלאנצ'ר החדש יהיה com.google.android.gel., דבר אשר נוסף לשאר החבילות אשר העלתה גוגל בתקופה האחרונה למארקט – כמו הAndroid Keyboard והGoogle Calander אשר היו חלק מובנה בגרסאת הvanilla  של אנדרואיד. האם החל מהעדכון הקרוב גם שאר משתמשי האנדרואיד יוכלו להנות מחלקים מגרסאת הvanilla?

תודה למתיאס קלירוף על הכנת הכתבה!

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

3 Comments

 1. aviadgr1957@gmail.com
  14/10/2013 בשעה 14:47

  מתי יוצא הנקסוס 5 ?

 2. yanikleites
  14/10/2013 בשעה 23:13

  15/10 השקה בארה"ב !

 3. עוד שמועה לנקסוס 5 | iAndroid – האנדרואיד של גוגל – בעברית !
  25/10/2013 בשעה 08:43

  […] נקסוס 5: סרטון חדש והדלפה […]

השאר תגובה