תמונות ראשונות מאנדרואיד 4.4


פורסם ב 22/09/2013 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

האתר 9to5Google פרסם תמונות ראשונות מאנדרואיד 4.4 קיטקט

התמונות מציגות את אפליקציית החייג החדשה, שהופכת להיות בהירה יותר, בדומה לשאר אפליקציות של גוגל שמתעדכנות בזמן האחרון. בנוסף האפליקציה מקבלת צבע כחול ומיישרת קו עם אפליקציית "אנשים".

גם האייקון של האפליקציה מקבל עדכון והוך להיות "שטוח" יותר בדומה ללוגו החדש של גוגל.

השינויים מגיעים גם לאפליקציית הודעות, ומעבירה את כל האייקונים לשורה העליונה. כמו כן גוגל סוף סוף משנה את האייקון של אפליקציית ההודעות שהיתה לא סימפטית במיוחד למרות החיוך שלה.

שינויי נוסף בממשק משתמש הוא הצבעים של שורת המידע העליונה והאייקונים. צבע האייקונים והשעון השתנה לאפור בהיר במצב רגיל, כאשר גם צבע הרקע וגם צבע האייקונים משתנה בהתאם לאפליקצייה שבשימוש. למשל,  כאשר פועלת פליקציית הודעות, צבע הרקע הוא ירוק. גם שורת הכפתורים משנה את הצבעים בהתאם לאפליקציה שבשימוש וצבע הרקע הופך לשקוף למחצה במקרים כמו מסך הבית.

הדבר המעניין שרואים בתמונת מסך של המאפיינים הוא גרסת קרנל שנשארה 3.4 בניגוד לציפיות לשדרוג לגרסה 3.10. כמובן שמה שאנחנו רואים זו כנראה גרסה לא סופית של מערכת ההפעלה והדברים כנראה ישתנו עד ההשקה הרשמית של אנדרואיד קיטקט.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

4 Comments

 1. yizhaq79
  yizhaq79
  22/09/2013 בשעה 11:32

  MAORGIT מצטער, בטעות פרסמתי את הפוסט לני שהספקתי לכתוב אותו עד הסוף.

 2. haimn
  22/09/2013 בשעה 14:23

  אל תשכח להוסיף שהמקור ממש לא מאומת וישנם סיכויים גדולים לכך שהתמונות בכלל מזוייפות, גם אני יכול ליצור עיצוב כזה ולשלוח אותו בתור הדלפה, זה ממש קל.

 3. yizhaq79
  yizhaq79
  22/09/2013 בשעה 14:41

  androidpolice אכן חושדים בתמונות. כמה דברים בנושא.
  1. שימו לב לאייקונים, כולם עברו שינו לרבות האייקון של HANGOUTS, שהחץ התחתון שלו בצבע שונה מהעיגול העיקרי. משהו שלוקח הרבה זמן לעשות
  2. בכל התמונות השעה שונה
  3. BUILD NUMBER מתאים לתאריך של הKERNEL
  4. אייקון "חיפוש" זכוכית מגדלת, השתנה גם באפליקציית חיוג וגם בהודעות. למה לצייר אייקונים חדשים בשביל זיוף? זה הפרט הכי פחות מעניין, אך עדיין מישהו עשה זאת.

  ולמרות כל מה שכתבתי, אתה צודק חיים. יכול להיות שלמישהו היה משעמם במיוחד או רצה לעשות פרסום לחברת עיצוב גרפי שבה הוא עובד ומחר נגלה את שמה.

השאר תגובה