גוגל הודיעו על אירוע ב-24 ליולי


פורסם ב 17/07/2013 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

הזמנות לאירוע תחת הכותרת "ארוחת בוקר עם סונדר פיטשיי" נשלחו לעיתונאים. לא נמסרו פרטים על תוכן האירוע. סונדר פיטשי, למי שלא מכיר, הוא ראש צוותי אנדרואיד וכרום בגוגל.

בשבועיים האחרונים נרשמה עליה בקצב ההדלפות מגורמים שונים ועלומי שם בכל מה שקשור למערכת ההפעלה של גוגל, בין אם זה תוכנה או חומרה. אחד או יותר מהנושאים הבאים כנראה יעמדו במרכז האירוע.

***

מוטו X, טלפון מבוסס אנדרואיד הראשון שמפתחת מוטורולה כחברת בת של גוגל. על פי כל הדלפות הטלפון מבוסס אנדרואיד "ואנילה" שהוא ממשק האנדרואיד של גוגל בדומה לסדרת נקסוס, עם תוספות. התוספת המענינת ביותר היא כנראה הפעלת הטלפון ללא נגיעה בעזרת פקודות קוליות גם כשהטלפון במצב המתנה. בפרסומת שדלפה לרשת צויין שהמכשיר ימכר ללקוחות באוגוסט.

***

נקסוס 7 חדש,  על פי כל הפרסומים אמור להישתחרר לאויר העולם בסוף יולי. אנו מסתמכים בין השאר על שיחה שבוצע עם נציג שרות לקוחות של אסוס בה הובהר התאריך וכמה פרטים על המכשיר כמו למשל מסך הפרדה גבוה ומעבד מרובה ליבות.

***

אנדרואיד 4.3 היא גרסת המערכת הבאה. רוב השינויים במערכת הם שינויים "מתחת למכסה המנוע". שיפור צריכת זרם של בלוטוס ווייפיי הם מההתכונות הידועות על הגרסה כרגע.

***

בין גרסת אנדרואיד הבאה, נקסוס 7 חדש, ומוטו X,  כנראה שצפוי לנו אירוע מעניין מאוד.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. הודלף: אנדרואיד 4.3 לNexus 4 | iAndroid – האנדרואיד של גוגל – בעברית !
    18/07/2013 בשעה 20:41

    […] גוגל הודיעו על אירוע ב-24 ליולי […]

השאר תגובה