חדש בסדרת הXperia Z: פאבלט 6.4"


פורסם ב 26/06/2013 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

סוני בגל השקות- אחרי השקת הסמארטפון המצליח שלה והטאבלט הדק והקל בעולם, משיקה סוני מכשיר חדש לסדרת המכשירים- פאבלט עוצמי בגודל 6.4" אינצ', עמיד במים וחול.

הפאבלט Xperia Z Ultra יגיע עם מסך Full HD TRILUMINOS בגודל 6.4" אינצ', דק ביותר בעל עמידות מפני נזקי חול ומים, מעבד מרובע ליבות Qualcomm Snapdragon 800 במהירות שעון של 2.2GHz, ועל פי ההכרזה מסכו צפוי להיות איכותי ב60 אחוז מהמתחרים.

סוללת המכשיר בגודל 3000 mAh המספקת עד ל11 שעות דיבור, 550 שעות המתנה, 120 שעות האזנה למוזיקה באמצעות נגן הווקמן המוכר (הזמן הארוך ביותר מבין המכשירים הקיימים היום בשוק.

הפאבלט מתחרה על תואר הטלפון הדק בעולם בעל מסך HD מלא, בעל גוף בעובי 6.5 מ"מ בלבד ובמשקל של 212 גרם. עיצובו של המכשיר זהה לסדרת המכשירים Xperia Z המרובעת, וגב המכשיר עשוי מזכוכית איכותית בטכנולוגית OptiContrast.

פיצ'ר נוסף במכשיר- שימוש בעטים או כל סטילוס אחר שנרצה ללא כל חשש. המכשיר עמיד מפני שריטות ויגיב בצורה מושלמת לכל עט או סטילוס אשר נבחר להשתמש בו על המכשיר.

המכשיר יגיע עם מערכת הפעלה אנדרואיד 4.2 וצפוי להשתדרג ל4.2.2 בהקדם.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה