בתשובה לVine: אינסטגרם בוידיאו


פורסם ב 21/06/2013 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

מקור: מאשבל.

ההצלחה של הרשת החברתית Vine אשר מאפשרת למשתמשים שלה לעלות סרטונים (די משעשעים לרוב) באורך של 6 שניות מאיימת על אפליקצית שיתוף התמונות הענקית של פייסבוק ולוקח נתח שוק נכבד מידי. היום הגיע התשובה מבית אינסטגרם –  וידיאו.

"בשנתיים וחצי האחרונות, אינסטגרם נהפכה לקהילה שבה אפשר לשתף רגעים מהעולם בצורה פשוטה ויפה. אך חלק מהרגעים צריכים קצת יותר מתמונה סטטית בכדי לבוא לחיים." נרשם בבלוג הרישמי של החברה.

"היום, אנחנו מציגים וידיאו לאינסטגרם, ומביאים לכם דרך נוספת לספר את סיפורכם.", כאשר תרצו לצלם תמונה באינסטגרם תראו איקון חדש של וידיאו באפליקציה, לחיצה ארוכה אליו תאפשר לכם לעבור ל"מצב וידיאו"- אשר בעזרתו תוכלו לצלם סרטונים בני 15 שניות. לאחר מכן תוכלו להוסיף לוידיאו הקצרצר פילטרים מבין 13 פילטרים, ומייצב תמונה איכותי, ולבחור איזה פריים יופיע כאשר הוידיאו לא יתנגן (תצוגה מקדימה).

לאחר צילום הסרטון, הוא יעלה ברקע ואנו נוכל להמשיך לעבוד, "הדברים הקטנים שעושים את ההבדל" אמרו בחברה.

מס' פיצ'רים עדיין חסרים באפליקציה- לא ניתן לתייג אנשים (מסיבות טכניות אומרים באינסטגרם), ולא ניתן להעלות סרטונים אשר כבר צילמתם (בדומה למה שאפשר לעשות עם תמונות), אך זה צפוי עוד להשתנות.

עדכנו כבר עכשיו בחינם, דרך הPlay Store.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

2 Comments

 1. onedagan
  22/06/2013 בשעה 13:50

  לא עובד טוב ב אס 4 קורס כל הזמן
  יצא עדכון היום ועדיין יש קריסה פשוט מפעיל מחדש את המכשיר חבל….

 2. hertz33
  23/06/2013 בשעה 13:43

  עובד לי מצויין בS2. גירסא 4.1.2

השאר תגובה