אפליקציית Facebook Messenger מקבלת עדכון


פורסם ב 17/04/2013 ע"י cmp

אפליקציית Facebook Messenger קיבלה עדכון בו כל ההודעות שאתה מקבל נוספות למסך המכשיר (בלי התחשבות באיזה מסך אתה) , דרך הפיצ'ר החדש ניתן לבצע פעולות שונות, כמו החזרת תשובה וקריאה.

אפליקציית Facebook Messenger מכניסה פיצ'ר חדש בשם Facebook Heads

לעדכון  – קישור

כידוע, אפליקציית Facebook בחנות מחולקת לשלוש, Facebook Messenger המטפלת בנושא הצ'אט עם פיצ'רים נוספים וייחודיים, Facebook המטפלת בנושא הפייסבוק בצורה כללית ו-Facebook Home החדשה המתייחסת למכשיר כאל אפליקציית פייסבוק.

לפני ימים ספורים וודאי חלקכם שמתם לב לאפליקציית Facebook Messenger הדורשת עדכון חדש ומבקשת הרשאות חדשות בעדכון, ההרשאה היא "Drawing over other apps" , כלומר, האפליקציה יכולה לצייר על המכשיר על גבי אפליקציות אחרות. כאשר מתקבלת הודעה האפליקציה תציג על המכשיר (לא משנה באיזו אפליקציה אתה) בועה עם תמונת הפרופיל של מי ששלח את ההודעה, ניתן ללחוץ על ההבועה (נקרא גם Heads) ולקרוא את ההודעה ולהגיב בחלון קטנטן שנפתח. ניתן לגרור ולהזיז את הבועה לכל מקום על גבי המסך, כאשר גוררים את הבועה על תחתית המסך נראה פח אליו ניתן לגרור את הבועה ולמחוק אותה מהמסך.

בנימה אישית, לא החלטתי אם הפיצ'ר החדש מועיל או מזיק. גם לגבי חיי הסוללה, לאחר שימוש של יומיים לא הגעתי למסקנה חד משמעית.

Share

3 Comments

 1. itamar1991
  17/04/2013 בשעה 17:40

  אפשר לבטל את זה? נראה לי יותר מעיק ממועיל..

 2. drazick
  17/04/2013 בשעה 18:07

  עדיין שנות אור מאחורי ה- Google+ וה- Hangout שיש בתוך ה- Google+.

  פדוט חבל שאנשים לא מתנסים ומנסים את האפליקציה הזו.
  היא פשוט יוצרת חווית שימוש הרבה יותר טובה בכל שירותי גוגל.

 3. izik.avi
  18/04/2013 בשעה 12:43

  זה נוח ונחמד, אבל כמו שאמרו לפני Google+ בכמה רמות יותר טובה ונוחה.

השאר תגובה