פייסבוק: "בואו לראות את הבית החדש שלנו באנדרואיד"


פורסם ב 29/03/2013 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

"בואו לראות את הבית החדש שלנו באנדרואיד". זה מה שנרשם על ההזמנה אשר נשלחה לתקשורת בחמישי האחרון.

ב4 לאפריל בשעה 20:00 (שעון ישראל), תחשוף פייסבוק בHQ שלה בMenlo Park  "את הבית החדש שלה באנדרואיד". השמועות ברשת מחולקות-

מכשיר חדש בשיתוף HTC

למרות שמארק צוקרברג כבר שלל את האופציה מס' פעמיים בטענה ש"זה יהיה מטופש ומיותר", השמועות מעידות על כך שפייסבוק מתכננת לחשוף מכשיר חדש בשיתוף עם HTC העונה לשם "HTC Myst", מכשיר שיכלול אינטגרציה מעמיקה עם פייסבוק, וככל הנראה מקלדת פיזית, ויכוון בעיקר לשוק הצעירים אשר משתמשים בשירותי פייסבוק.

ממשק אנדרואידי חדש-

בדומה לממשקי האנדרואיד אשר מיחד כל יצרנית (Sense, Touchwiz, UXP), פייסבוק יכולה לחשוף "הפצה" משלה למכשירי אנדרואיד אשר לא תהיה תלויה בחמורה קניינית ותוכל להתלבש על כל מכשיר אנדרואיד. ההפצה תכלול את כל אפליקציות פיסבוק (כן, גם Poke המיותרת בהחלט), תאפשר סנכרון של כל אנשי הקשר עם פייסבוק, סנכרון התמונות אשר נצלם, תוכנת מיילים משלה לפייסבוק מייל ועוד.

אפלייקציה חדשה-

אופציה נוספת, ואולי הגיונית יותר היא חשיפה של אפליקצית פייסבוק חדשה. פייסבוק חשפה החודש שינויים רבים באתר – מהטיימליין ועד לניוז פייד. שינוים אשר צריכים להיכנס גם למכשיר האנדרואיד שלנו. אחרי הפסקת התמיכה בHTML5 ע"י פייסבוק וההודעה כי זה הייתה החלטה שגויה ביותר, פייסבוק שיחררה אפליקצית Native אשר התגובות עליה היו משובחות לעומת האפליקציה הקודמת, ופייסבוק צפויה לחשוף עדכון גדול לאפליקציה.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. פייסבוק חושפת: Home, HTC First ומה שבינהם | iAndroid – האנדרואיד של גוגל – בעברית !
    04/04/2013 בשעה 21:37

    […] פייסבוק: "בואו לראות את הבית החדש שלנו באנדרואיד" […]

השאר תגובה