Jelly Bean בקרוב בGalaxy S2 ובGalaxy Note


פורסם ב 16/08/2012 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

SamMobile אתר החדשות לסמסונג, מדווח הבוקר כי סמסונג כרגע מנסה את אנדרואיד 4.1 Jelly Bean, על מכשיר הGalaxy S2.

סמסונג צפויה לשחרר עדכון ל4.1.1 דרך KIES (אם הכל ילך כמו שצריך), בסביבות ספטמבר- אוקטובר, חדשות טובות נוספות מגיעות לבעלי Galaxy note- המערכת נבדקת גם על המכשיר וצפויה לקבל גם כן את העדכון!

האם סמסונג תהיה היצרנית הראשונה שמשדרגת את רוב מכשירי הדגל שלה לJelly Bean?

מקור.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

8 Comments

 1. lightdelegate
  16/08/2012 בשעה 15:38

  שכחתם לציין שזה לא ללקוחות סאני …חחח
  לקוחות סאני בטח יקבלו עדכון בקרוב ב 15 לספטמבר (2013) חחח 🙂
  חוצמיזה תודה על החדשות !שמח לשמוע

 2. eitama
  16/08/2012 בשעה 16:15

  כל הכבוד לסמסונג האמיצה. עם בעית ה Brick Bug, לשרדג את כולם ל JB זה ממש מעשה מלא בתעוזה! איך הם לא מפחדים מגל אנשים שיבואו לדרוש מכשיר חדש?

 3. bullmans
  16/08/2012 בשעה 19:04

  איתמה, הפוך הוא, סמסונג חברה נבלה, ראה את SGS1 עד היום מסתובבים מסכנים עם 2.3.3 (שהיא בבסיס דרק של גרסה), שעדיין מרסטים את המכשיר כל יום יומיים, על סאני בכלל חבל להכביר מילים ועל המפעילות פה עוד פחות.
  אורמ לך מידע אישי ונסיון אישי SGS1 עובד ICS 4.0.4 בצורה מושלמת (כדי להיות ברור, מושלמת), עכשיו יש על המכשיר של JB 4.1.1 והוא זורם ונוסע כמו גדול, אבל בינתיים מבחינתי בטא, ה ICS עבד מושלם עם סוללה שהחזיקה 16 שעות בהליכה, אז איזה אמיצה, לא בריק ולא דומה, לא זורקים בכוון, עושים הרבה רעש של חדשנות בלתי מתפשרת שזה נפלא, אבל תעמדו מאחרי זה שצריך…… אני עוד זוכר את בלבולי השכל על ה SGS1 "אייפון קילר" ודאי עם 2.3.3 שלא מפסיק להתקע, לקפוא לאבד שיחות ועוד שכאלו. המעבר שלה (השאלה מתי) ל JB רק מתבקש לאור "הבריקים" שכל כך מדברים עליהם. הציוד טוב, גרסאות מערכות ההפעלה בין גרוע לבסדר (עד עכשיו) וכשמוסיפים לזה את סאני והמפעילות…… נו, רוצה אנדרואיד נטו, יש רק במקום אחד בינתיים קוראים לזה גוגל ובינתיים נקסוס (ולא אין לי אחד) יש לי רייזר ויש לי סיבה טובה למה רייזר. מצטער עם כל הכבוד לא כל כך מפרגן כמוך למקרה זה.

 4. nivshmuel
  16/08/2012 בשעה 21:41

  bullmans: אני חושב שסמסונג עשתה הרבה שינויים במערכת שלהם ועובדה שמשדרגים את הS2 לJB שגם הוא בא עם JB…
  אני משער שהמעבר בין JB ל ICS היה כולכך משמעותי שמאוד קשה להעביר שני מכשירים אליו אז טיבעי שהם בחרו במכשיר הדגל שהיה אז הגלקסי השני…
  אני האמת לא רואה את סמסונג כבולטת לטוב ולרע בעניין השדרוגים לאור החברות האחרות שאפילו את מכשיר הדגל שלהם לא מעדכנות… זה שסאני והחברות הסלולר הישראליות מתנהגות כאילו ילדים בגן מבשלים את הרומים שלהם זה לא קשור לסמסונג.

 5. androidsystems
  16/08/2012 בשעה 23:14

  שמע סמסונג למשל רוצים להוריד מחיר של גאלקסי 3 וסאני הנבלות מסרבים!!. זה דוגמא לגועל נפש!! , אני אישית שמח שGS2 מקבל את השידרוג. אבל אני תקוע עם סוני X10 מסריח שברס אלקטרה וסוני מסרבים לשחרר עידכון ICS אז תגיד תודה שהם בכלל מתחשבים בך.

 6. yarin565
  17/08/2012 בשעה 03:00

  bullmans:

  כמהה שאתה צודק!!! אתה לא מבין כמהה כל המשפחה שלי אם המכשיר הזה sgs 1
  גרסה 2.3.3 .. אין פשוט אי אפשר להבין כמה המכשיר הזה נתקע בלי סוף כל הזמן קורס נתקע במשחקים ודבר שני המכשיר מצריך ריסוט כל יום חייב לרסט אותו שחס וחלילה לא יתקע!! כל יום חייבים להוציא את הבטריה ולהחזיר גועל נפש!!..

  ועם אנחנו כבר מדברים על סמסונג שאני מת על החברה הזאת כל הבית שלי זה סמסונג בהכל! היא צריכה להתבייש בזה שהיא לא מוציאה ועוזרת ללקוחות שלה ותאמינו לי שהיא יודעת שהמכשיר שלה ככה נתקע ונכבה מעצמו והיא בכל זאת לא עוזרת ..לא כל הלקוחות שלה חייבים להחליף רום !
  היא צריכה להתבייש הרבה המכשיר הזה העלה אותה כל כך גבוה שהיא אפילו לא חושבת לעזור למכשיר הזה וכמה פוטנציאל יש בו רק חבל שהיא לא נותנת לנו לנצל את כולו וליהנות כמו שצריך ממש חבל 🙁 שתתחיל לחשוב על הגלקסי הראשון שלה ולא רק על ה 2 !
  כרגע אני מחויב למכשיר הזה לעוד שנתיים ואם כמה שהוא נתקע לי אני מת על המכשיר הזה רק שאני מאוכזב מסמסונג ולא רק אני בטוח שכל מי שקנה את המכשיר הזה ונתקע אם ה 2.3.3 מאוד מאוכזב אני מאוד מצפה וכולם בטוח מצפים שסמסונג ביום מן הימים תכריז על גרסה טובה לגלקסי 1!! 🙂

 7. nivshmuel
  17/08/2012 בשעה 09:47

  בדיוק על זה דיברתי שאמרתי לסמסונג יש סדרה אחת (גלקסי) והיא משדרגת אותם

 8. ilan147
  22/08/2012 בשעה 11:29

  א-ב-ל:
  ברום WANNAMLITE יש עידכון מקורי וב JELLY BEAN יש עברית על בטוח אזז יש לי WANNALITE ואם יצא לגלקסי אס 2 אז יצא גם לי על בטוח! הרום הזה תומך בקיס!

השאר תגובה