קבלו את הרום של ה-Desire + הממשק של HTC על הנקסוס


פורסם ב 21/02/2010 ע"י itamarbh

עזבו הכל, קודם כל תראו תמונות.

בתמונות, ניתן לראות חלק מהווידג'טים הפורסמים של HTC: כמו ווידג'ט החדשות, תחזית, שעון, אנשי קשר. ניתן גם לראות חלק מהרשימה המלאה של כל הווידג'טים לבחירה.

מה עוד יש בה? הכל. למען האמת יהיה יותר נוח לרשום מה אין. אז אין עדיין רדיו, למרות שאנחנו יודעים שהחומרה יושבת גם בתוך הנקסוס (לא מופעלת ברום הרישמי של גוגל). עוד דבר בולט – המצלמה לא מצלמת עם כל הכוח, מגיעה רק עד 3 מגה פיקסל, וגם מצלמת הווידאו קרטעת.

מה עם הפלאש אתם שואלים. צודקים. הפלאש עובד. הצלחתי לשחק, ואפילו קצת בסבבה באחד ממשחקי הפלאש הפזורים ברשת. להגיד לכם שזה זה? זה לא. אבל שוב, צריך לזכור שגם כל מה שקורה עם הפלאש – עדיין בגדר "בטא".

אז מאיפה זה הגיע פתאום?

הגירסא הזאת, היא מן הסתם לא הרישמית או המלאה, הרי הטלפון עדיין לא יצא לשוק. אז מאיפה?

המפתח "מודאקו", הוציא את קובץ הסיסטם (dump) מאחד הטלפונים הבודדים הקיימים, והפך את זה לרום. בכל אופן, כמו שאתם מבינים, הגירסא הזאת היא בטא. ובטא מוקדמת מאוד.

שזה לא יבאס אתכם.

כנראה שלא תצטרכו לחכות חודש-חודשיים עד שיצא הטלפון, ואז הגירסא המלאה, ורק אז תתקינו… למעשה הגירסא הזאת עובדת על הכיפאק, ולמרות שהיא בטא – היא יחסית יציבה. תוכלו להשתמש בה תאכלס ביומ-יום, אבל, חצי כוח. אולי קצת יותר. לפי מה שתואר למעלה.

איך?

הורידו את הגירסא מכאן, התקינו, דחפו עברית באופן ידני (ADB) למיקום הבא:

/data/system-fonts

ותבלו.

מדריך מסודר עם תמיכה עברית מובנית ברום, נעלה כשיהיה יציב ועמיד יותר. עד אז – קבלו עוד 2 תמונות.

איתמר בן-חיים

itamarbh@gmail.com

Share

2 Comments

 1. renboy
  21/02/2010 בשעה 20:16

  בגירסא הזאת, ה-FLASH הוא FLASH LITE 4.0 ולא- FLASH 10.1.
  (יש לא מעט אתרים שלא עובדים עם זה, והיא גרסא שמאד מגבילה בזיכרון ובמשאבים את ה- FLASH, ומיועדת בעיקר למכשירים מוגבלי משאבים הרבה יותר מהנקסוס).

 2. mike
  21/02/2010 בשעה 22:58

  הרום יעבוד על HTC MAGIC ?

השאר תגובה