ענן לכל גלקסי S3


פורסם ב 07/05/2012 ע"י תומר שטרקר

משתמשי הגלקסי S3 יקבלו יחד עם המכשיר שטח אחסון בנפח של 50Gb על שירותי הענן של Dropbox .

ביום חמישי הכריזה חברת dropbox, אחת מחברות אחסנה על גבי שירותי ענן הגדולות ביותר בעולם, כי חברה עם חברת סמסונג וכי משתמשי הגלקסי S3 יקבלו שטח אחסון בנפח 50Gb בחינם למשך שנתיים.

לארס פילדסוא-נילסן, ראש הפיתוח העסקי למובייל חברת dropbox ציין בראיון לבלומברג כי הסכם השותפות החשאי נסגר סופית עם הכרזת מכשיר הגלקסי בלונדון ביום חמישי שעבר.

מכשיר הגלקסי יבוא עם האפליקציה של dropbox וכך בנוסף לזיכרון הפיזי של המכשיר יוכלו המשתמשים להינות מחבילת נפח בענן לא מבוטלת למשך שנתיים ובכך לאפשר גישה מכל מקום אל המדיות השונות של המכשיר מכל מקום בעולם.

אין זו הפעם הראשונה שיצרנית מכשירי אנדרואיד חוברת לחברת אחסון בענן.

חברת HTC אשר מספקת שירות דומה עם חצי מהנפח (שמחה לאיד של סמסונג כמובן) וחברת Sony אשר חברה עם שירותי ענן של חברת box אשר נותנים נפח דומה של 50gb כבר מספקות פתרונות אחסון למכשירים הניידים אך מוגבלים מאד כיוון שניתן להעלות קבצים בנפח של עד 100 מגה (מספיק לשירים תמונות וסרטונים קצרים).

לא ידוע מה ההגבלות של חבילת האחסון שתספק dropbox אך בחברה טוענים כי כאשר תפוג ההטבה יוכלו המשתמשים להמשיך להינות משירותי האחסון בעלות של 200$ (אם זה ללא הגבלת נפח לקובץ אז זה בהחלט שווה!)

Share

מנהל פרוייקטי תוכנה, גיימר, אוהב ג'דגטים, sci-fi, אוהב כל מה שקשור לאנדרואיד ולמכשירי סלולר. אהה כן, גם מנהל הפורטל :)

7 Comments

 1. zur_d
  07/05/2012 בשעה 20:26

  מפתיע שזה לא מאיים על google drive…. זה מאוד מוריד את הנחשקות בשירות החדש של גוגל (שאמור להיות מושלם עם אנדרואיד), ומקדם את המתחרים…

 2. shahar0592
  07/05/2012 בשעה 22:41

  לדעתי זה דבר נדיב ויפה מאוד לישם את הדבר הזה! בנוסף ל32GB וזכרון הפנימי בנפך משתנה לקבל עוד 50GB בענן זה מדהים פשוט מחשב נייד!

 3. offir5
  07/05/2012 בשעה 23:34

  באמת מוזר שהם עשו עסקה כזאת דווקא עם dropbox ולא עם google drive מהלך כזה היה יכול לדווקא לעודד לעבור לשירות drive החדש יותר…

 4. lightdelegate
  08/05/2012 בשעה 12:33

  לא ממש הבנתי מה כל ההתלהבות סביב העננים האלו ?!?
  הרי זה צריך חיבור רשת בכדי להוריד למכשיר… והרשת הסלולרית בישראל… רק תלונות שומעים עליה כל הזמן…
  אז מה כל כך גדול ??

 5. idoitch
  08/05/2012 בשעה 21:06

  מה כל כך גדול ? שאתה נכנס לעידן של אינטרנט.
  אינטרנט אינטרנט אינטרנט. ידעת ש50% מכלל תוכן האינטרנט העולמי אי פעם נוצר בסך הכל בשנתיים האחרונות ?
  הרשת הסלולרית בישראל הולכת רק להתקדם, ועוד שנה-שנתיים מהיום כל החברות כבר יציעו אינטרנט במהירות 100 מגה (לא מה שנרגיש בפועל במכשירים) ללא הגבלה. זה אומר שאינטרנט תמיד יש ובמהירות גבוהה – במקרה הזה שירות אחסון בענן נהיה מאוד אטרקטיבי, כי אתה לא צריך לדאוג מנפח הגלישה שלך כי הוא יהיה ללא הגבלה, אז תוכל להעלות ולהוריד קבצים של מאות מגות בלי דאגות, וכל קובץ יהיה הרבה יותר נגיש, בלי קשר לגודל שלו עקב המהירות המאוד גבוהה. זה פשוט נוח. חוצמזה שאני בטוח שבעתיד עוד ועוד יישומים, אפליקציות, מערכות הפעלה, יצרניות שירותים למיניהם רק הולכות להגביר את האינטגריציה שלהן עם שירותי אחסון בענן. ככה שזה משהו שהולך "לתפוס" יותר ויותר, ואתה תתחיל לראות את הדברים הללו צצים לך בכל מקום ובכל זמן.

 6. chene
  10/05/2012 בשעה 10:45

  מה שכל כך טוב בדרופבוקס זה שאתה יכול לסנכרן תמונות מהמצלמה באופן אוטומטי, וברגע שתרצה לפתוח אותן על המחשב הן כבר יהיו שם ולא צריך להעתיק או לסנכרן שום דבר, זה מבחינתי כבר ממש עידן חדש. אני מפעיל את הסינכרון האוטומטי בנייד רק בעזרת WIFI כך שזה אפילו לא פוגע לי בחבילת גלישה (בדרך כלל יש WIFI במקומות שבהם יש לי מחשב עם אינטרנט כך שזה מסתדר… 🙂
  זה עובד אותו הדבר עם keepass למי שמכיר ועם תוכנות נוספות, בקיצור הענן מחבר את כל המכשירים כשלך לאותו התוכן בלי לסנכרן כלום ובלי התעסקות (חוץ מהפעם הראשונה…) כך שענן גדול זה בהחלט דבר טוב, אבל קצת מטריד העובדה שזה רק לשנתיים ואחר כך צריך לשלם עוד ואפילו לא מעט (200$???).

 7. avizaz
  10/10/2012 בשעה 17:43

  אין פה כל הפתעה לטעמי.
  הדרופבוקס כפי שנאמר אולי טוב אך ורק לתמונות ושירים שאנו מעוניינים להעביר לטלפון, אך אם המטרה הסופית של התמונות היא פייסבוק או סתם אחסון במחשב, למה שנבזבז את התעבורה שלנו ונסנכרן עם הדרופבוקס ולא נחבר את המכשיר פשוט לאחר מכן.
  אם אין צורך, לא צריך להשתמש בשירותי מחשוב ענן, עם זאת, אם יש WIFI באזור שלנו, והמהירות העלאה של האינטרנט שם סבירה, אפשר בניתן להעזר בדרופבוקס לשיתוף תמונות מחלקי הארץ או מחו"ל בעיקר עם המשפחה.

השאר תגובה